Kontakta PPTech

PPTech är ett företag med avsevärda kunskaper inom området industriell automation. Vi har en blandad bakgrund från små maskinbyggare till tung processindustri.

Vår idé är att ständigt utbilda oss inom Automationsområdet då vi anser att kunskap och erfarenhet är vårt företags viktigaste beståndsdel.

För våra lösningar ska högkvalitet och tillgänglighet stå i focus och vara ett kännetecken.

Vi erbjuda våra kunder en modern, stabil och intuitiv Automationslösning.

Kontakta vårt kontor

  • Telefon: +46 (0)11 – 33 30 001
  • Fax: +46 (0)11 – 17 99 60
  • Adress: Herrebro, 605 97 Norrköping

Vi på PPTech

Ines Dzafic, Försäljning & service
Programmerare
+46 (0)735 211 259
ines@pptech.se

Mathias Rehnqvist, Ansvarig Programmering
Programmerare
+46 (0)735 211 250
mathias@pptech.se

Emil Blixt, Programmering
Programmerare
+46 (0)735 211 253
emil@pptech.se

Michael Steen, Utveckling
Programmerare/Konstruktör
+46 (0)11 – 33 30 001
michael@pptech.se

Nils Cedergren, Försäljning & service
Programmerare
+46 (0)735 211 251
nils@pptech.se

Andreas Mattsson, Ansvarig elavdelningen
Elkonstruktör
+46 (0)735 211 252
andreas@pptech.se

Tobias Almquist, Elavdelningen
Skåpsbyggare
+46 (0)735 211 254
tobias@pptech.se

Anna Jonsson, Elavdelningen
Installatör
+46 (0)735 211 255
anna@pptech.se

Fält markerade med * är obligatoriska